خدمات لغو و تعویض سفارش

 

خدمات لغو و تعویض سفارش

در راستای احترام به حقوق و جلب رضایت مشتریان عزیز، کالادی خدمات لغو و یا تعویض محصول را با شرایط زیر، ارائه نموده است. تعویض محصول تنها به یکی از دلایل زیر و با رعایت شرایط هر کدام از ویژگی‌ها امکان پذیر می باشد.

 

وجود نقص (ایراد فیزیکی، زدگی یا پارگی)

در صورت وجود هر گونه نقص ظاهری یا فیزیکی که طی ارسال برای محصول ایجاد شده باشد، می توانید درخواست تعویض سفارش دهید.

 

شرایط تعویض:

کنده نشدن اتیکت محصول
سالم بودن کارتن محصول
عدم ایجاد مشکل ظاهری توسط مشتری
به همراه داشتن فاکتور
ارسال ۲ عکس از محصول و مشخص نمودن نوع ایراد به پشتیبانی کالادی از طریق ایمیل و یا یکی از سرویس های پیام رسان

 

وجود مغایرت (دریافت محصول اشتباه)

مغایرت به معنای ارسال محصول اشتباه برای خریدار است. سفارش بنا به درخواست مشتری تعویض خواهد شد.

 

شرایط تعویض:

کنده نشدن اتیکت محصول
سالم بودن کارتن محصول
عدم ایجاد مشکل ظاهری توسط مشتری
به همراه داشتن فاکتور
ارسال ۲ عکس از محصول و مشخص نمودن نوع ایراد به پشتیبانی کالادی از طریق ایمیل و یا یکی از سرویس های پیام رسان

– مغایرت ممکن است در اثر سهل انگاری کالادی و یا اطلاعات مغایر ارائه شده در وب سایت صورت گرفته باشد. خریدار می تواند سفارش خود را لغو کرده و یا جایگزین نماید. در صورت لغو سفارش وجه پرداختی اعم از مبلغ سفارش و هزینه بازگشت محصول به خریدار عودت داده خواهد شد.

کالادی پیشنهاد می کند هنگام انتخاب، ثبت و یا پرداخت وجه سفارش اطلاعات و توضیحات محصول را به طور دقیق مطالعه کرده و در صورت هرگونه سؤال در قسمت نظرات، سؤال خود را مطرح سازید. مسئولیت انتخاب اشتباه محصول بر عهده خریدار است.

 

نکات مهم در فرآیند تعویض

– خریدار مؤظف است قبل از تحویل گرفتن سفارش از سالم بودن و عدم آسیب دیدگی سفارش اطمینان حاصل کند و در صورت وجود مشکل بدیهی از پذیرش سفارش امتناع کرده و مراتب را با تماس تلفنی به کالادی گزارش دهد.
– در موارد مذکور خریدار می بایست حداکثر طی مدت ۲۴ ساعت بعد از دریافت سفارش، گزارش ایراد خود را به کالادی ارائه داده و اطلاع رسانی نماید.

– با رعایت شرایط ذکر شده و تأیید درستی و صحت آنها توسط کالادی، اقدامات لازم جهت تعویض سفارش صورت خواهد گرفت.

– مشتریان عزیز در نظر داشته باشند کالادی محصول فروخته شده را تنها در صورت وجود مشکلات ذکر شده در سرویس، لغو و یا تعویض می نماید، بنابراین تأکید می شود مشتریان عزیز در انتخاب محصولات دقت نمایند.

– اگر محصول خریداری شده پیش از استفاده، ایراد و اشکال ظاهری داشته باشد، در صورت برخورد با چنین اشکالات اولیه، از استفاده یا تعمیر محصول خودداری نمایید و آن را با بسته‌بندی و به همراه کلیه لوازم جانبی به همان شکل اولیه حفظ نمایید.
– استفاده از محصول معیوب توسط مشتری یا هر گونه تلاش برای تعمیر آن پس از تشخیص اشکال اولیه، محصول را از شرایط مرجوعی (بازگشت) خارج کرده و محصول مذکور قابل لغو و یا تعویض نخواهد بود.
– در صورت وجود، کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که محصول در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. در صورتی‌که همراه سفارش هدیه ارسال شده است، بازگشت هدیه در زمان بازگرداندن سفارش ضروری است.
– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت لغو و یا تعویض را از بین خواهد برد.

– تعویض محصول کاملاً رایگان خواهد بود و هزینه‌ای بابت آن از مشتری دریافت نخواهد شد.

در نظر داشته باشید در تعویض محصول، اگر سهل انگاری از طرف کالادی باشد هزینه های ارسال مجدد، رایگان خواهد بود ولی در صورتی که تعویض بر اثر انتخاب اشتباه خریدار صورت گرفته باشد، هزینه های مربوط به ارسال پستی مجدد از خریدار دریافت خواهد شد.
– خدمات تعویض به محصولاتی که توجیه و دلیل قانع کننده ای برای تعویض ندارند، تعلق نخواهد گرفت.
– کالادی در حال حاضر خدمات جایگزینی، برای محصولاتی که توجیه و یا دلیل قانع کننده ای برای تعویض ندارند، ارائه نمی دهد.

– سفارشاتی که منع بهداشتی دارند پس از استفاده قابلیت بازپس گیری و تعویض ندارند.

– با خرید یک محصول تمام مسئولیت ها، تعهدات، تبعات، حقوق و مزیت های محصول خریداری شده به خریدار منتقل می گردد و کالادی نسبت به عوارض جسمی و بیماریی هایی از قبیل حساسیت‌های پوستی یا عدم آشنایی به استفاده از محصول و موارد مشابه، مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

 

لغو سفارش (بدون توجیه و دلیل قانع کننده)

سفارشات ارسال نشده:

در صورت ثبت سفارش و در ادامه درخواست خریدار مبنی بر لغو سفارش، سفارش لغو و وجوه دریافتی از خریدار ظرف حداکثر ۲۴ ساعت به وی عودت داده خواهد شد.


سفارشات ارسال شده:

در صورتی که سفارش ثبت شده فرایند ارسال را طی و به آدرس خریدار ارسال گردیده باشد و خریدار (بدون وجود ایراد در فرایند انتخاب، ثبت، پرداخت و ارسال سفارش) درخواست لغو سفارش دهد امکان عدم پذیرش درخواست لغو برای کالادی محفوظ است و در صورت پذیرش درخواست هزینه های مازاد یا آسیب های احتمالی رفت و برگشت محصول بر عهده خریدار است.